FT Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FT Turkey

Türkiye'nin İlk ve Tek Fantasy Tennis Forum Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? Empty
MesajKonu: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 1:57 pm

ben bilgisayar alırdım fantasy tennisin cd sini alirdim bide guzel bir uzay gemisi:D
Administratör
Admin
Admin
Administratör

Oyundaki Nickin : efeberk

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:02 pm

Bi GameBoy,Bir Telefon(Tabiki uzayda çeken versiyonundan Very Happy ), BirdeTelevizyon Smile
https://ftturkey.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:11 pm

herşeyimi alırım lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:23 am

ben cansuyu alır orada boğardım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:21 am

ben seni alır aynı işlemi yapardım lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:18 am

bn gereken ne varsa hepsini bavulas koyardm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:00 am

sheitanı alırdım
yani bni Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 5:15 am

sanirim sadece cansunazi alirdim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:18 am

me ve sen gmz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:24 am

ben uzaya giderken yanima çaça yapan bir köpek uyuyan bir fare ve samba yapan bir inek alirdim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:25 am

Very Happy:D:D
oksijen tüpü int. laptop ,ft yiyecek içecek uzaylı uzay gemisi bide gamze Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:27 am

bn kararliyim fikrimi degistirmedim ben uzaya giderken yanima çaça yapan bir köpek uyuyan bir fare ve samba yapan bir inek alirdim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:28 am

bnde karaliyim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:29 am

en iisi bis ikimis beraber ineklerimisi ft misi laptopumusu alip gidelimn :DD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??   Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız?? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:33 am

evt hadi gidek Razz geek lol!

Uzaya giderken yanınıza ne alırdınız??
1 sayfadaki 1 sayfası